eventum - en to pl translation catalogue (646 entries)

en: 
    To view more details of this issue, or to update it, please visit the following URL
pl: 
    Jeżeli chcesz poznać szczegóły lub zmodyfikować to zgłoszenie - kliknij na następujący link

en: % Complete
pl: % ukończenia

en: %1 Field
pl: Pole %1

en: %1$s Group
pl: Grupa %1$s

en: %1$s or greater
pl: %1$s lub więcej

en: %1$s or less
pl: %1$s lub mniej

en: %1:
    %2 ago
pl: %1:
    %2 temu

en: (All Issues)
pl: (Wszystkie zgłoszenia)

en: (Open Issues)
pl: (Zgłoszenia otwarte)

en: (default folder is INBOX)
pl: (domyślny folder w INBOX)

en: (e.g. %1)
pl: (np. %1)

en: (hold 'ALT' key and press '3' one time) - to access the 'Search' box
pl: (przytrzymaj 'ALT' i przyciśnij '3' jeden raz)  w celu wejścia do boksu wyszukiwania

en: (in hours please)
pl: (w godzinach proszę)

en: (literally)
pl: (literalnie)

en: -- Select One --
pl: -- Wybierz --

en: A new issue was just created and assigned to you.
pl: Nowe zgłoszenie zostało właśnie stworzone i przypisane do Ciebie.

en: A new issue was just created in the system.
pl: Nowe zgłoszenie zostało właśnie stworzone.

en: A new user was just created for you in the system.
pl: W systemie został stworzony dla ciebie nowy użytkownik.

en: ADDED
pl: DODANO

en: ALERT:
pl: UWAGA:

en: ALL
pl: WSZYSTKIE

en: AND / OR
pl: I / LUB

en: Abbreviation
pl: Skrót

en: Abbreviation:
pl: Skrót:

en: Account Creation
pl: Tworzenie konta

en: Account Manager
pl: Menadżer kont

en: Account Manager:
pl: Menadżer kont:

en: Account Preferences
pl: Preferencje konta

en: Account Signup
pl: Załóż konto.

en: Action
pl: Akcja

en: Action Type
pl: Typ akcji

en: Action Type:
pl: Typ akcji:

en: Actions
pl: Akcje

en: Active
pl: Włączony

en: Activity Type
pl: Typy działań

en: Activity in Past
pl: Działania w przeszłości

en: Add
pl: Dodaj

en: Add / Edit Categories
pl: Dodaj / edytuj kategorie

en: Add / Edit Phone Support Categories
pl: Dodaj / zmień kategorie wsparcia telefonicznego

en: Add / Edit Priorities
pl: Dodaj / zmień priorytety

en: Add / Edit Releases
pl: Dodaj / zmień wydania

en: Add Action
pl: Dodaj czynność

en: Add Authorized Replier
pl: Dodaj osobę upoważnioną do odpowiedzi

en: Add Condition
pl: Dodaj warunek

en: Add Email Signature
pl: Dodaj podpis

en: Add Files
pl: Dodaj pliki

en: Add Me To Notification
pl: Dodaj mnie do osób powiadamianych

en: Add Myself to list of assignees.
pl: Dodaj mnie do przypisanych.

en: Add New Files
pl: Dodaj nowe pliki

en: Add New Requirement
pl: Dodaj nowe wymaganie

en: Add Phone Call
pl: Dodaj rozmowę telefoniczną

en: Add Subscription
pl: Dodaj subskrypcję

en: Add Time Entry
pl: Dodaj wpis czasowy

en: Administration
pl: Administracja

en: Advanced Options
pl: Opcje zaawansowane

en: Advanced Search
pl: Wyszukiwanie zaawansowane

en: Advanced Search / Creating Custom Queries
pl: Zaawansowane wyszukiwanie

en: Aggregate
pl: Agregacja

en: All
pl: Wszystko

en: All Issues
pl: Wszystkie zgłoszenia

en: Also, all issues that are marked as duplicates from this one were updated as well.
pl: Również zgłoszenia oznaczone jako duplikaty zostały zaktualizowane.

en: An issue was assigned to you by %1
pl: Zgłoszenie zostało przypisane do Ciebie przez %1

en: Anonymous Reporting
pl: Anonimowe zgłaszania

en: Anonymous Reporting Options
pl: Opcje anonimowego zgłaszania

en: Anonymous Reporting:
pl: Anonimowe zgłaszania:

en: Any
pl: Dowolny

en: Arrival Date:
pl: Data doręczenia:

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Assign Issue To Myself
pl: Przypisz zgłoszenie do mnie

en: Assigned
pl: Przypisane do

en: Assigned Issues
pl: Przypisanych zgłoszeń

en: Assigned:
pl: Przypisane do:

en: Assignment
pl: Przypisanie

en: Assignment Field
pl: Pole Przypisania

en: Assignment List
pl: Lista przypisań

en: Assignment:
pl: Przypisanie:

en: Associate Emails
pl: Przypisywanie emaili

en: Associated Emails
pl: Przypisane emaile

en: Associated Issues
pl: Powiązane zgłoszenia

en: Associated Issues:
pl: Przypisane zgłoszenia:

en: Associated with Issue
pl: Powiązane ze zgłoszeniem

en: Attached Files
pl: Załączone pliki

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Attachments:
pl: Załączniki:

en: Authorized Repliers
pl: Upoważnieni do odpowiedzi

en: Authorized Repliers:
pl: Upoważnieni do odpowiedzi:

en: Authorized to Send Emails
pl: Upoważniony do wysyłania maili

en: Available Reports
pl: Dostępne raporty

en: Avg
pl: Średnio

en: BLOCKED
pl: ZABLOKOWANE

en: Back
pl: Wróć

en: Back to Login Form
pl: Wróć do formularza logowania

en: Back to Top
pl: W górę

en: Based on all issues recorded in Eventum since start to present.
pl: Na podstawie wszystkich zgłoszeń dodanych do dnia dzisiejszego włącznie.

en: Based on all open issue in Eventum for <b>%1</b>.
pl: Na podstawie wszystkich otwartych zgłoszeń dla <b>%1</b>

en: Between
pl: Pomiędzy

en: Bulk Update
pl: Hurtowa aktualizacja

en: Bulk Update Tool
pl: Narzędzie hurtowej aktualizacji

en: CLOCKED IN
pl: W TRAKCIE PRACY

en: CLOCKED OUT
pl: NIE PRACUJĘ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel Update
pl: Anuluj aktualizację

en: Canned Responses
pl: Szablonowe odpowiedzi

en: Category
pl: Kategoria

en: Category Field
pl: Pole Kategorii

en: Category:
pl: Kategoria:

en: Change Assignments:
pl: Zmiana przypisań:

en: Change Password
pl: Zmień hasło

en: Change Status To
pl: Zmień status na

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear Filters
pl: Wyczyść filtry

en: Clear Selections
pl: Wyczyść zaznaczenia

en: Clock In
pl: Zacznij pracę

en: Clock Out
pl: Skończ pracę

en: Close
pl: Zamknij

en: Close Issue
pl: Zamknij zgłoszenie

en: Close Window
pl: Zamknij Okno

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Closed Date
pl: Czas zamknięcia

en: Comments:
pl: Komentarze:

en: Commit Message
pl: Zatwierdź wiadomość

en: Configuration Parameters
pl: Parametry konfiguracji

en: Confirm New Password
pl: Potwierdź nowe hasło

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Count
pl: Licznik

en: Create Account
pl: Stwórz konto

en: Create Email Response
pl: Dodaj szablonową odpowiedź

en: Create Issue
pl: Utwórz zgłoszenie

en: Create New Issue
pl: Dodawanie nowego zgłoszenia

en: Create Note
pl: Stwórz notatkę

en: Created
pl: Otworzono

en: Created Date
pl: Utworzono

en: Current Project
pl: Aktywny projekt

en: Current Project:
pl: Aktualny projekt

en: Current Selections:
pl: Aktualne wybory:

en: Current filters:
pl: Aktualne filtry:

en: Custom Fields
pl: Bieżące pola

en: Customer
pl: Klient

en: Customer Integration Backend
pl: Backend systemu integracji klienta

en: Customers
pl: Klienci

en: Database Error
pl: Błąd bazy danych

en: Date
pl: Data

en: Date Range
pl: Zasięg dat

en: Date issue was opened - Date issue was closed for all closed issues.
pl: Data zgłoszenie zostało otwarta - data zgłoszenia została zamknięta dla wszystkich zamkniętych zgłoszeń.

en: Day
pl: Dzień

en: Day of Month
pl: Dzień miesiąca

en: Day of Week
pl: Dzień tygodnia

en: Days
pl: Dni

en: Days and Hours Since
pl: Dni i godziny od

en: Descending
pl: Malejąco

en: Description
pl: Opis

en: Description Field
pl: Pole Opisu

en: Description:
pl: Opis:

en: Did you Know?
pl: Czy wiedziałeś?

en: Displays time stats
pl: Wyświetl statystyki czasu

en: Duplicated Issue:
pl: Zduplikowane zgłoszenia:

en: Duplicates
pl: Duplikaty

en: Edit Authorized Replier List
pl: Zmień upoważnionych do odpowiadania

en: Edit Columns to Display
pl: Edytowanie kolumn do wyświetlenia

en: Edit Fields to Display
pl: Edytowanie pól do wyświetlenia

en: Edit Notification List
pl: Edytuj listę powiadamianych osób

en: Email (subject: '%1$s') associated by %2$s
pl: Email (temat: '%1$s') przypisany przez %2$s

en: Email Account:
pl: Adres email:

en: Email Address
pl: Adres email

en: Email Address:
pl: Adres Email:

en: Email Blocking
pl: Blokowanie emaili

en: Email Counts
pl: Licznik emaili

en: Email Notifications
pl: Powiadamianie poprzez email

en: Email Time Spent
pl: Czas spędzony "na emailach"

en: Email by Time Period
pl: Email wg czasowej ramy

en: Email by time period
pl: Emaili wg czasowych ram

en: Email from '%1$s' blocked
pl: Email od '%1$s' został zablokowany

en: Email message draft updated by %1$s
pl: Szkic wiadomości email aktualizowany przez %1$s

en: Email message saved as a draft by %1$s
pl: Wiadomość email zapisana jako szkic przez %1$s

en: Emails
pl: Wszystkie emaile

en: Emails are associated to existing issues
pl: Emaile zostały przypisane do istniejących zgłoszeń

en: Emails by Staff
pl: Emaile wg pracowników

en: End
pl: Koniec

en: End date
pl: Data końcowa

en: End:
pl: Koniec:

en: Error
pl: Błąd

en: Error: No user account was found matching the entered email address.
pl: Błąd: Nie znaleziono konta pasującego do podanego adresu email.

en: Error: Please configure the email address domain.
pl: Błąd: Proszę ustawić domenę adresu email

en: Error: Please configure the email address prefix.
pl: Błąd: Proszę ustawić prefiks adresu email

en: Error: Please provide the email account ID.
pl: Błąd: proszę wpisać konto email

en: Error: Please provide your email address.
pl: Błąd: Podaj proszę swój adres email.

en: Error: The email draft interface is disabled.
pl: Błąd: Interfejs szkiców wiadomości email jest zablokowany.

en: Error: The email message was empty
pl: Błąd: treść wiadomości była pusta

en: Error: The email message was empty.
pl: Błąd: treść wiadomości była pusta

en: Error: The email routing interface is disabled.
pl: Błąd: mechanizm wysyłania wiadomości jest wyłączony

en: Error: The issue #%1 could not be found.
pl: Błąd: Zgłoszenie #%1 nie zostało odnalezione.

en: Error: The issue could not be found.
pl: Błąd: Zgłoszenie nie może zostać znalezione.

en: Est Dev Time
pl: Czas do końca

en: Estimated Dev. Time
pl: Czas do końca

en: Estimated Development Time Field
pl: Pole Przybliżonego Czasu Rozwiązania

en: Eventum Emails
pl: Emaile Eventum

en: Existing Authorized Repliers for this Issue
pl: Osoby aktualnie upoważnione do odpowiedzi

en: Existing Canned Email Responses:
pl: Dostępne szablonowe odpowiedzi:

en: Existing Subscribers for this Issue
pl: Istniejące subskrypcje dla tego zgłoszenia

en: Expected Resolution Date
pl: Oczekiwana data rozwiązania

en: Expected Resolution Date:
pl: Oczekiwana data rozwiązania:

en: Export Data:
pl: Eksportuj dane:

en: Export to Excel
pl: Eksportuj do Excela

en: Field
pl: Pole

en: File
pl: Plik

en: Filenames
pl: Nazwy plików

en: Files
pl: Pliki

en: Files are attached to existing issues
pl: Pliki są dołączone do istniejących zgłoszeń

en: Filter by Arrival Date:
pl: Filtruj po dacie doręczenia:

en: First Response By Staff
pl: Pierwsza odpowiedź pracownika

en: First Response Date
pl: Czas pierwszej odpowiedzi

en: First Response by Staff
pl: Pierwsza odpowiedź pracownika

en: From
pl: Nadawca

en: From:
pl: Nadawca:

en: Full Name:
pl: Imię i Nazwisko:

en: Generate
pl: Wygeneruj

en: Global Search
pl: Wyszukiwanie globalne

en: Go
pl: Przejdź

en: Go Back
pl: Wróć

en: Greater Than
pl: Większe niż

en: Group
pl: Grupa

en: Group By
pl: Pogrupuj wg

en: Group:
pl: Grupa:

en: Help
pl: Pomoc

en: Help Topics
pl: Tematy pomocy

en: Hide Closed Issues
pl: Ukryj zamknięte zgłoszenia

en: History of Changes
pl: Historia zmian

en: History of Changes to Issue
pl: Historia zmian zgłoszenia

en: Hours
pl: Godzin

en: However, the following errors were encountered:
pl: Mimo to pojawiły się następujące problemy:

en: I Forgot My Password
pl: Zapomniałem hasło

en: If this option is enabled, users with a role of Reporter will only be able to see issues they reported.
pl: Jeżeli ta opcja jest zaznaczona użytkownicy z grupy Zgłaszający będzie mógł zobaczyć jedynie własne zgłoszenia.

en: Ignore Issue Status Changes
pl: Ignoruj zmiany statusu zgłoszenia

en: In Notification List
pl: W liście powiadamiania

en: In Past
pl: W przeszłości

en: In order for %1 to work properly, you must enable cookie support in your browser. Please login again and accept all cookies coming from it.
pl: Aby %1 działało, musisz włączyć obsługę ciasteczek w przeglądarce. Proszę zaloguj się ponownie, akceptując wszystkie ciasteczka.

en: Initial Description
pl: Wstępny opis zgłoszenia

en: Installation Instructions
pl: Instrukcje instalacji

en: Internal FAQ
pl: Wewnętrzne FAQ

en: Internal Notes
pl: Wiadomości wewnętrzne

en: Internal Users
pl: Użytkownicy wewnętrzni

en: Interval
pl: Interwał

en: Is Null
pl: Jest puste

en: Issue
pl: Zgłoszenie

en: Issue Count
pl: Licznik zgłoszeń

en: Issue Counts
pl: Licznik spraw

en: Issue ID
pl: ID zgłoszenia

en: Issue ID:
pl: ID Zgłoszenia:

en: Issue details are updated
pl: Szczegóły zgłoszenie zostały uaktualnione.

en: Issue is Closed
pl: Zgłoszenie jest zamknięte

en: Issues
pl: Zgłoszenia

en: Issues Closed
pl: Zgłoszenie zamknięte

en: Issues are Closed
pl: Zgłoszenia zostały zamknięte

en: Issues by Assignment
pl: Zgłoszenia wg przypisanych osób

en: Issues by Category
pl: Zgłoszenia wg kategorii

en: Issues by Priority
pl: Zgłoszenia wg priorytetu

en: Issues by Release
pl: Zgłoszeń wg wydań

en: Issues by Status
pl: Zgłoszenia wg statusu

en: Issues by User
pl: Zgłoszenia wg użytkowników

en: Keep form open to report another issue
pl: Powróć do formularza po zatwierdzeniu, by dodać kolejne zgłoszenie

en: Keyword(s)
pl: Słowa kluczowe

en: Keyword(s):
pl: Słowa kluczowe:

en: Last Action Date
pl: Data  ostatniej akcji

en: Last Outgoing Msg
pl: Ostatnia wysłana wiadomość

en: Last Response
pl: Ostatnia odpowiedź

en: Last Response Date
pl: Czas ostatniej odpowiedzi

en: Last Response by Staff
pl: Ostatnia odpowiedź pracownika

en: Last Update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Last Updated
pl: Ostatnio uaktualnione

en: Last Updated Date
pl: Data ostatniej aktualizacji

en: Less Than
pl: Mniejsze niż

en: Line
pl: Linia

en: List Issues
pl: Wyświetl zgłoszenia

en: Listing / Searching for Issues
pl: Przeglądania/szukanie zgłoszeń

en: Login
pl: Zaloguj

en: Login Time Spent
pl: Czas spędzony po zalogowaniu

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Mail Queue Log
pl: Dziennik kolejki email

en: Mail Queue for Issue #%1
pl: Kolejka wiadomości dla zgłoszenia #%1

en: Manage Canned Email Responses
pl: Konfiguracja szablonowych odpowiedzi

en: Manage Categories
pl: Konfiguracja kategorii

en: Manage Columns to Display
pl: Konfiguracja wyświetlanych kolumn

en: Manage Custom Fields
pl: Konfiguracja dodatkowych pól

en: Manage Customer Account Managers
pl: Konfiguracja menadżerów kont użytkowników

en: Manage Customer Quick Notes
pl: Konfiguracja notatek użytkowników

en: Manage Email Accounts
pl: Konfiguracja kont e-mail

en: Manage Groups
pl: Konfiguracja grup

en: Manage Internal FAQ
pl: Zarządzaj wewnętrznym FAQ

en: Manage Issue Reminders
pl: Konfiguracja przypomnień

en: Manage Issue Resolutions
pl: Konfiguracja rozwiązań zgłoszeń

en: Manage Link Filters
pl: Konfiguracja filtrów połączeniowych

en: Manage News
pl: Zarządzaj aktualnościami

en: Manage Phone Support Categories
pl: Konfiguracja kategorii wsparcia telefonicznego

en: Manage Priorities
pl: Konfiguracja priorytetów

en: Manage Projects
pl: Konfiguracja projektów

en: Manage Releases
pl: Konfiguracja projektów

en: Manage Reminder Actions
pl: Konfiguracja akcji przypomnień

en: Manage Reminder Conditions
pl: Konfiguracja warunków przypomnień

en: Manage Round Robin Assignments
pl: Konfiguracja zadań karuzelowych

en: Manage Statuses
pl: Konfiguracja statusów

en: Manage Time Tracking Categories
pl: Zarządzaj kategoriami śledzenia czasu

en: Manage Users
pl: Zarządzaj użytkownikami

en: Manager
pl: Menedżer

en: Manager:
pl: Menadżer:

en: Mark Issue as Duplicate
pl: Zaznacz zgłoszenie jako duplikat

en: Mark as Duplicate
pl: Oznacz jako duplikat

en: Max
pl: Maks.

en: Med
pl: Mediana

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Min
pl: Min.

en: Module / Directory
pl: Moduł / Katalog

en: Month
pl: Miesiąc

en: My Assignments
pl: Moje przypisania

en: New Issue
pl: Nowe zgłoszenie

en: New Issues Assigned
pl: Przypisano nowe zgłoszenie

en: New Password
pl: Nowe hasło

en: New Status for Issue
pl: Nowy status dla zgłoszenia

en: New User information
pl: Informacje o nowym użytkowniku

en: New requirement submitted by %1$s
pl: Nowe wymagania zatwierdzone przez %1$s

en: Next
pl: Następne

en: Next Issue
pl: Następne zgłoszenie

en: Next Note
pl: Następna notatka

en: No
pl: Nie

en: No Emails Found
pl: Nie znaleziono emaili

en: No Notes Found
pl: Nie znaleziono notatek

en: No Phone Calls Found
pl: Brak rozmów telefonicznych

en: No associated emails could be found.
pl: Nie znaleziono przypisanych emaili

en: No attachments could be found.
pl: Żadne załączniki nie zostały znalezione.

en: No authorized repliers could be found.
pl: Brak osób upoważnionych do odpowiedzi.

en: No canned email responses could be found.
pl: Brak szablonowych odpowiedzi

en: No changes could be found.
pl: Nie znaleziono zmian.

en: No custom searches could be found.
pl: Brak zapisanych zapytań

en: No data found
pl: Nie znaleziono danych

en: No issues associated
pl: Brak powiązanych zgłoszeń

en: No issues closed this time period
pl: Brak zgłoszeń zamkniętych w tym przedziale czasowym

en: No issues could be found.
pl: Nie znaleziono zgłoszeń.

en: No issues touched this time period
pl: Brak zgłoszeń modyfikowanych w tym przedziale czasowym

en: No mail queue could be found.
pl: Kolejka wiadomości nie została odnaleziona.

en: No notes could be found.
pl: Żadna notatka nie mogła zostać znaleziona.

en: No resolution date given
pl: Nie podano daty rozwiązania

en: No subscribers could be found.
pl: Nie można znaleźć subskrypcji

en: Note
pl: Notatka

en: Note: The current maximum allowed upload file size is %1
pl: Uwaga: aktualnie maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku to %1

en: Notes
pl: Notatki

en: Notes are added to existing issues
pl: Notatki zostały dodane do istniejących zgłoszeń

en: Notification List
pl: Lista powiadamianych

en: Notification List:
pl: Lista powiadamianych:

en: Notification list entry (%1$s) added by %2$s
pl: Wpis w liście powiadomień (%1$s) dodany przez %2$s

en: Notification list entry (%1$s) removed by %2$s
pl: Wpis w liście powiadomień (%1$s) usunięty przez %2$s

en: Notification list entry ('%1$s') added by %2$s
pl: Wpis w liście powiadomień (%1$s) dodany przez %2$s

en: Notification list entry ('%1$s') updated by %2$s
pl: Wpis w liście powiadomień (%1$s) uaktualniony przez %2$s

en: Number of Days
pl: Liczba dni

en: Open Issues By Assignee
pl: Otwarte zgłoszenie wg przypisania

en: Open Issues By Reporter
pl: Otwarte zgłoszenia wg zgłaszających

en: Open the Emails Listing Page
pl: Otwórz stronę Przeglądanie emaili

en: Open the Issue Details Page
pl: Otwórz stronę Szczegóły Zgłoszenia

en: Open the Issue Listing Page
pl: Otwórz stronę Przeglądanie Zgłoszeń

en: Options
pl: Opcje

en: Other Emails
pl: Inne emaile

en: Other:
pl: Inne:

en: Otherwise, you will be automatically redirected to the Issue Details Page in 5 seconds.
pl: W przeciwnym wypadku zostaniesz przekierowany(-a) do strony Szczegóły Zgłoszenia w przeciągu 5 sekund.

en: Outgoing email sent by %1$s
pl: Email wysłany przez %1$s

en: Overall Stats
pl: Ogólne statystyki

en: Owner
pl: Właściciel

en: Password
pl: Hasło

en: Password Confirmation
pl: Potwierdzenie hasła

en: Password:
pl: Hasło:

en: Percentage Complete
pl: Procent ukończenia

en: Percentage Complete:
pl: Procent ukończenia:

en: Percentage complete should be between 0 and 100
pl: Procent ukończenia powinien zawierać się pomiędzy 0 a 100

en: Phone Calls
pl: Rozmowy telefoniczne

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Phone Time Spent
pl: Czas spędzony "na telefonie"

en: Please Note: If you do not wish to receive any future email
    notifications from %1, please change your account preferences by
    visiting the URL below
pl: Jeżeli nie chcesz otrzymywać powiadomień email z %1,
    zmień odpowiednie ustawienia we właściwościach swojego konta
    klikając na poniższy link

en: Please choose a category
pl: Proszę o wybranie kategorii

en: Please choose a priority
pl: Proszę o wybranie priorytetu

en: Please choose a status
pl: Proszę wybrać status

en: Please choose from one of the options below:
pl: Proszę wybrać jedną z poniższych opcji:

en: Please choose the project.
pl: Proszę wybierz projekt.

en: Please choose which emails need to be permanently removed.
pl: Proszę wybrać, który email powinien być całkowicie usunięty

en: Please choose which emails need to be restored.
pl: Proszę wybrać, który email powinien być przywrócony

en: Please choose which entries need to be removed.
pl: Proszę wybrać które z wpisów mają być usunięte.

en: Please choose which issues to update.
pl: Proszę wybrać, które zgłoszenie zaktualizować

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres email.

en: Please enter the description for this issue.
pl: Wpisz opis dla tego zgłoszenia.

en: Please enter the message body of this note.
pl: Proszę wprowadzić treść tej notatki.

en: Please enter the new requirement for this issue.
pl: Proszę wpisz nowe wymaganie dla tego zgłoszenia.

en: Please enter the note text on the input box below.
pl: Proszę wpisać treść notatki.

en: Please enter the summary for this issue.
pl: Wpisz podsumowanie dla tego zgłoszenia.

en: Please enter the title for this email response.
pl: Podaj tytuł tej odpowiedzi email.

en: Please enter the title for this new email response.
pl: Podaj tytuł dla tej nowej odpowiedzi email.

en: Please enter the title for this new issue resolution.
pl: Podaj nazwę nowego rozwiązania.

en: Please enter the title for this saved search.
pl: Proszę wprowadzić nazwę dla raportu.

en: Please enter the title of this email response.
pl: Podaj tytuł tej odpowiedzi email.

en: Please enter the title of this note.
pl: Proszę wprowadzić tytuł tej notatki.

en: Please enter your account email address.
pl: Proszę wprowadź swój adres email.

en: Please enter your email address.
pl: Proszę wpisać adres email.

en: Please enter your full name.
pl: Proszę wpisać imię i nazwisko.

en: Please enter your password.
pl: Proszę podać hasło.

en: Please select a backend
pl: Proszę o wybranie backendu

en: Please select an assignment for this issue
pl: Przypisz kogoś do tego zgłoszenia

en: Please select at least one of the authorized repliers.
pl: Wybierz przynajmniej jedną upoważnioną do odpowiedzi osobę.

en: Please select at least one of the email responses.
pl: Proszę wybierz przynajmniej jedną z odpowiedzi.

en: Please select at least one of the notes.
pl: Proszę wybrać przynajmniej jedną notatkę.

en: Please select the custom field that you would like to generate a report against.
pl: Proszę wybrać kryterium, wg którego ma być przygotowany raport.

en: Post Internal Note
pl: Wyślij wewnętrzną notatkę

en: Posted Date
pl: Data zgłoszenia

en: Posted Date:
pl: Data wysłania:

en: Preferences
pl: Właściwości

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Previous Issue
pl: poprzednie zgłoszenie

en: Previous Note
pl: Poprzednia notatka

en: Priority
pl: Priorytet

en: Priority Field
pl: Pole Priorytetu

en: Priority:
pl: Priorytet:

en: Private
pl: Prywatne

en: Private:
pl: Prywatne:

en: Project
pl: Projekt

en: Project Lead
pl: Lider Projektu

en: Project:
pl: Projekt:

en: Projects
pl: Projekty

en: Projects:
pl: Projekty:

en: Public
pl: Publiczny

en: Queued Date
pl: Data zakolejkowania

en: Quick Search
pl: Szybie wyszukiwanie

en: Reason
pl: Przyczyna

en: Received
pl: Otrzymany

en: Recent
pl: Ostatnio

en: Recent Activity
pl: Ostatnie działania

en: Recent Activity Report
pl: Raport ostatnich działań

en: Recent Emails
pl: Ostatnie emaile

en: Recent Notes
pl: Ostatnie notatki

en: Recent Phone Calls
pl: Ostatnie rozmowy telefoniczne

en: Recipient
pl: Odbiorca

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Recipients:
pl: Odbiorcy:

en: Release
pl: Wydanie

en: Remember Selection
pl: Zapamiętaj wybór

en: Reminder
pl: Przypominacz

en: Reminder Not Triggered
pl: Przypominacz nie wyzwolony

en: Remove Selected
pl: Usuń zaznaczone

en: Removed Emails
pl: Usunięte emaile

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Report
pl: Raport

en: Report Type
pl: Typ raportu

en: Report Type:
pl: Typ raportu:

en: Report a New Issue
pl: Otwórz nowe Zgłoszenie

en: Reporter
pl: Zgłaszający

en: Reporter:
pl: Zgłaszający:

en: Reporting Issues
pl: Otwieranie zgłoszenia

en: Reporting New Issues
pl: Otwieranie nowego zgłoszenia

en: Reports
pl: Raporty

en: Request a Password
pl: Zresetuj hasło

en: Required fields
pl: Wymagane pola

en: Requires support for cookies and javascript in your browser
pl: Przeglądarka musi obsługiwać ciasteczka i JavaScript

en: Reset
pl: Wyczyść

en: Resolution
pl: Rozwiązanie

en: Response Body:
pl: Treść odpowiedzi:

en: Return to Issue #%1 Details Page
pl: Wróć do Szczegółów Zgłoszenia  #%1

en: Rows Per Page
pl: Wierszy na stronie

en: Rows per Page:
pl: Wierszy na stronie:

en: Run Search
pl: Szukaj

en: SCM Integration
pl: Integracja z CSM

en: Save Message
pl: Zapisz wiadomość

en: Saved Searches
pl: Zachowane zapytania

en: Scheduled Release
pl: Planowane wydanie

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Title
pl: Nazwa zapytania

en: Search Type
pl: Typ wyszukiwania

en: Sections to Display
pl: Wyświetl sekcje

en: Segregate Reporter
pl: Pogrupuj zgłaszającego

en: Segregate Reporters
pl: Grupowanie zgłaszających

en: Select Project
pl: Wybierz projekt

en: Select closed status to close issue
pl: Wybierz rodzaj zamkniętego statusu

en: Send Email
pl: Wyślij email

en: Send New Password
pl: Prześlij nowe hasło.

en: Send Notification About Issue Being Closed?
pl: Czy wysłać powiadomienie gdy zgłoszenie zostanie zamknięte?

en: Send Notification To
pl: Wyślij powiadomienia do

en: Sender
pl: Nadawca

en: Sender:
pl: Nadawca:

en: Separate Closed Issues
pl: Oddziel zgłoszenia zamkniete

en: Set
pl: Ustaw

en: Set Close Message
pl: Dodaj wiadomość zamykającą zgłoszenie

en: Show Issues with no Response Between
pl: Pokaż zgłoszenia bez odpowiedzi w przedziale

en: Show date fields to search by
pl: Pokaż pola datowe do przeszukania

en: Showing all open issues older than
pl: Pokazuje wszystkie otwarte zgłoszenia starsze niż

en: Signup as Authorized Replier
pl: Dodaj się do listy upoważnionych do odpowiedzi na to zgłoszenie

en: Sorry, but this feature has been disabled by the administrator.
pl: Przykro mi, ta funkcja została wyłączona przez administratora.

en: Sorry, you do not have permission to view this page
pl: Przepraszam, nie masz uprawnień by zobaczyć tę stronę.

en: Sorry, you do not have the required privileges to view this issue.
pl: Przepraszam, nie masz odpowiednich uprawnień by zobaczyć to zgłoszenie.

en: Sort By
pl: Sortuj po

en: Sort Order
pl: Porządek sortowania

en: Spell Check
pl: Sprawdź pisownię

en: Staff
pl: Pracownicy

en: Staff:
pl: Pracownicy:

en: Stalled Issues
pl: Zgłoszenia zamrożone

en: Stalled Issues Report
pl: Raport zamrożonych zgłoszeń

en: Standard User
pl: Użytkownik domyślny

en: Stats
pl: Statystyki

en: Status Change Date
pl: Data zmiany statusu

en: Status Closed
pl: Status Zamknięte

en: Statuses
pl: Statusy

en: Subject
pl: Temat

en: Subject/Body:
pl: Temat/Treść:

en: Submit
pl: Zatwierdź

en: Submitted Date
pl: Data utworzenia

en: Submitted Date:
pl: Data zatwierdzenia:

en: Suggestions:
pl: Sugestie:

en: Summary
pl: Temat zgłoszenia

en: Summary Field
pl: Pole Podsumowania

en: Summary:
pl: Podsumowanie:

en: Support Level
pl: Poziom wsparcia

en: Switch
pl: Przełącz

en: Thank you, a confirmation message was just emailed to you. Please follow the instructions available in this message to confirm your password creation request.
pl: Dziękuję, wiadomość potwierdzająca została wysłana do ciebie. Proszę postępować zgodnie z instrukcjami w niej zawartymi.

en: Thank you, issue #%1 was updated successfully.
pl: Dziękuję, zgłoszenie #%1 zostało zaktualizowane.

en: Thank you, the attachment was removed successfully.
pl: Dziękuję, załącznik został pomyślnie usunięty.

en: Thank you, the custom filter was saved successfully.
pl: Dziękuję, zapytanie zostało pomyślnie zapisane.

en: Thank you, the email response was added successfully.
pl: Dziękuję! Odpowiedź email została dodana. :-)

en: Thank you, the email response was updated successfully.
pl: Dziękuję! Odpowiedź email została zaktualizowana. :-)

en: Thank you, the file was removed successfully.
pl: Dziękuję, plik został usunięty.

en: Thank you, the issue was updated successfully.
pl: Dziękuję, zgłoszenie zostało zaktualizowane.

en: Thank you, the new issue was created successfully. Please choose from one of the options below
pl: Dziękuję, zgłoszenie zostało pomyślnie utworzone. Proszę wybrać jedną z poniższych opcji.

en: Thank you, the new note was created and associated with the issue below.
pl: Dziękuję, nowa notatka została utworzona i powiązana z poniższym zgłoszeniem.

en: Thank you, the note was removed successfully.
pl: Dziękuję, notatka została pomyślnie usunięta.

en: Thank you, the selected custom filters were removed successfully.
pl: Dziękuję, wybrany filtr został usunięty.

en: Thank you, the selected issues were updated successfully.
pl: Dziękuje, wybrane zgłoszenie zostało zaktualizowane.

en: Thank you, you are now logged out of %1
pl: Dziękuję, zostałeś wylogowany z %1

en: Thank you, your account clocked-in status was changed successfully.
pl: Wskaźnik rozpoczęcia pracy został zaktualizowany.

en: Thank you, your account creation request was processed successfully. For security reasons a confirmation email was sent to the provided email address with instructions on how to confirm your request and activate your account.
pl: Dziękuję, wniosek o utworzenie nowego konta został przetworzony. Ze względów bezpieczeństwa email potwierdzający rejestrację został wysłany na podany adres, wraz z instrukcją dalszego postępowania.

en: The description field should be used to describe the new issue. Good practices dictate that this field should have a description of what happened, steps to reproduce the problem/issue and what you expected to happen instead.
pl: Opisz rodzaj problemu, ścieżkę postępowania, która doprowadziła do wystąpienia problemu, jaki rezultat był oczekiwany, a co zamiast tego się wydarzyło.

en: The new revision of the file
pl: Nowa wersja pliku

en: The old revision of the file
pl: Poprzednia wersja pliku

en: There was an error creating your issue.
pl: Pojawił się błąd podczas tworzenia zgłoszenia.

en: This action will permanently delete the selected entries.
pl: Zaznaczone wpisy zostaną całkowicie usunięte.

en: This action will permanently remove the selected entries.
pl: Ta czynność trwale usunie zaznaczone pozycje,

en: This is an automated message sent at your request from %1
pl: To jest automatyczna wiadomość wysłana z %1
    Proszę na nią nie odpowiadać.

en: This is an automated message sent from %1
pl: To jest automatyczna wiadomość wysłana z %1

en: Time Period
pl: Okres czasu

en: Time Spent
pl: Czas poświęcony

en: Time Spent:
pl: Poświęcony czas:

en: Time Statistics
pl: Statystyki czasowe

en: Time To Close
pl: Czas do zamknięcia

en: Time To First Response
pl: Czas do pierwszej odpowiedzi

en: Time Tracking
pl: Śledzenie czasu

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Title
pl: Tytuł

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To
pl: Do

en: To add more information to this issue, simply reply to this email.
pl: By dodać więcej informacji do tego zgłoszenia, po prostu odpowiedz na ten email.

en: To view more details of this issue, or to update it, please visit the following URL
pl: Aby zobaczyć więcej szczegółów dotyczących tego zgłoszenia, lub by je uaktualnić, proszę odwiedzić poniższy URL

en: To:
pl: Do:

en: Tot
pl: Suma

en: Total
pl: Ogółem

en: Total Issues
pl: Zgłoszeń ogółem

en: Total Notes
pl: Notatek ogółem

en: Total Phone Calls
pl: Rozmów telefonicznych ogółem

en: Total Time Spent
pl: Czas spędzony ogółem

en: Type
pl: Typ

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Update Date:
pl: Data aktualizacji:

en: Update Email Response
pl: Zaktualizuj odpowiedź email

en: Update Issue
pl: Aktualizuj zgłoszenie

en: Update Issue Overview
pl: Podsumowanie aktualizacji zgłoszenia.

en: Update Note
pl: Aktualizuj notatkę

en: Update Password
pl: Zaktualizuj hasło

en: Update Subscription
pl: Aktualizuj subskrypcję

en: Updated
pl: Uaktualnione

en: Updated Date
pl: Uaktualniono

en: Upload File
pl: Wyślij plik

en: Usage Examples
pl: Przykłady użycia

en: Use Canned Response
pl: Użyj odpowiedzi szablonowej

en: User
pl: Użytkownik

en: User Permission Levels
pl: Poziomy uprawnień użytkowników

en: User account information updated
pl: Informacja o koncie użytkownika zaktualizowana

en: User account password changed
pl: Hasło użytkownika zmienione

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Value
pl: Wartość

en: View Note Details
pl: Zobacz szczegóły notatki.

en: Viewer
pl: Osoba przeglądająca

en: Viewing Issues
pl: Przeglądanie spraw

en: WARNING: If replying, add yourself to Authorized Repliers list first.
pl: UWAGA: Jeśli chcesz odpowiedzieć, najpierw dodaj siebie do listy osób upoważnionych do odpowiedzi.

en: Warning: All changes to this issue will be lost if you continue and close this issue.
pl: Uwaga: Wszystkie zmiany w tym zgłoszeniu będę utracone jeśli zdecydujesz się kontynuować.

en: Warning: If you continue, you will change the
pl: Uwaga: Jeśli będziesz kontynuował(-a) zmienisz

en: We received a message from you and for your convenience, we created an issue that will be used by our staff to handle your message.
pl: Otrzymaliśmy od Ciebie wiadomość i dla Twojej wygody stworzyliśmy numeryczne zgłoszenie, dzięki któremu nasi pracownicy będą mogli zidentyfikować Twoją wiadomość.

en: Week
pl: Tydzień

en: Weekly
pl: Tygodniowo

en: Weekly Report
pl: Raport tygodniowy

en: Workflow Backend
pl: Backend obiegu pracy (workflow)

en: Workload By Date Range
pl: Obciążenie wg dat

en: Workload by Date Range Report
pl: Raport Obciążenia wg dat

en: Workload by Time of day
pl: Obciążenie wg pory dnia

en: Workload by time period
pl: Obciążenie wg okresów czasowych

en: Yes
pl: Tak

en: You are not allowed to use the selected project.
pl: Nie jesteś uprawniony do używania wybranego projektu

en: You do not have permission to delete this note.
pl: Nie masz uprawnień by skasować tą notatkę.

en: You do not have the permission to remove this attachment.
pl: Nie masz uprawnień by usunąć ten załącznik.

en: You do not have the permission to remove this file.
pl: Nie masz uprawnień by usunąć ten plik.

en: Your User Account Details
pl: Detale konta twojego użytkownika

en: Your session has expired. Please login again to continue.
pl: Twoja sesja wygasła. Proszę, zaloguj się ponownie.

en: Your user account password has been updated in %1
pl: Twoje hasło zostało zaktualizowane w %1

en: advanced search
pl: wyszukiwanie zaawansowane

en: any
pl: dowolny

en: as
pl: jako

en: ascending
pl: rosnąco

en: bulk update tool
pl: narzędzie hurtowej aktualizacji

en: change your account clocked-in status
pl: Zmień wskaźnik rozpoczęcia pracy

en: click to edit
pl: kliknij aby edytować

en: create a new issue
pl: dodaj nowe zgłoszenie

en: current filters
pl: aktualne filtry

en: day
pl: dzień

en: days
pl: dni

en: descending
pl: malejąco

en: dom
pl: dm

en: dow
pl: dt

en: download file
pl: pobierz plik

en: edit the authorized repliers list for this issue
pl: edytuj listę osób upoważnionych do odpowiedzi w tym zgłoszeniu

en: edit this custom search
pl: edytuj to zapytanie

en: fixed width font
pl: ujednolić czcionkę

en: for all selected issues. Are you sure you want to continue?
pl: dla zaznaczonych zgłoszeń. Czy na pewno tego chcesz?

en: global filter
pl: globalny filtr

en: hide / show the advanced search form
pl: ukryj / pokaż formularz wyszukiwania zaawansowanego

en: hide / show the quick search form
pl: ukryj / pokaż pasek szybkiego wyszukiwania

en: hide/show
pl: ukryj/pokaż

en: hours
pl: godzin

en: in hours
pl: w godzinach

en: internal faq
pl: wewnętrzne FAQ

en: issues worked on
pl: zgłoszeń obsłużonych

en: logout from
pl: wyloguj z

en: mon
pl: pon.

en: month
pl: miesiąc

en: myself and my group
pl: mnie i moją grupę

en: myself and un-assigned
pl: mnie i nie przypisane

en: myself, un-assigned and my group
pl: mnie, nie przypisane i mojej grupy

en: next issue on your current active filter
pl: następne zgłoszenie w Twoim aktywnym filtrze

en: paste or start typing here
pl: tutaj wpisz/wklej tekst

en: quick search
pl: szybkie wyszukiwanie

en: quick search bar
pl: formularz szybkiego wyszukiwania

en: reply to this email
pl: odpowiedz na tą wiadomość

en: sent to notification list
pl: wysłano do odbiorców powiadomień

en: sort by
pl: sortuj wg

en: sort by summary
pl: sortuj wg podsumowań

en: un-assigned
pl: nie przypisany

en: view issue details
pl: zobacz szczegóły zgłoszenia

en: visible to all
pl: widoczny dla wszystkich

en: week
pl: tydzień

en: year
pl: rok
